Kayrasoft Hakkında

Tek marka sahibi olan E-Kampüs A.Ş. Türkiye'deki 30'dan fazla üniversite ile yaptığı resmi protokol kapsamında bu üniversitelerin sertifikalı online eğitimlerini tek çatı altında toplayan ilk ve tek kuruluştur.

Geleceğin eğitim platformunu bugünden inşa ediyoruz.

Uzaktan eğitim serüvenimiz; Almanya ve İtalya'dan farklı paydaşların ortaklığında yürüttüğümüz Avrupa Birliği projesiyle 2011 yılında başladı. Geride bıraktığımız 7 yıl boyunca sistem altyapımızı öğrenmeye hevesli her birey için sürekli geliştirdik.

Bugün; rafine bilgiye erişimi kolaylaştırmayı ve Türkçe bilen tüm coğrafyaların Yaşam Boyu Öğrenme sürecine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Katılımcılar İçin Ne Yapıyoruz?

Üniversitelerin İlgili Merkezleri ile anlaşmalar yaparak profesyonel gelişim ve meslek edindirme eğitimlerini uzaktan eğitim formatında katılımcılara ulaştıyoruz. Size; istediğiniz zaman, istediğiniz yerden kaliteli ve onaylanmış eğitim ile, hayat boyu öğrenme fırsatı sunuyoruz. Üstelik eğitim sonunda sertifika almaya hak kazanırsanız sertifikanızın onaylanmış şekilde adresinize kargolanmasını sağlıyoruz.